
Zestaw Cukierków Krówki Rożek z Cukierkami Baton Krówkowy Prezent
Opis
Dwa rodzaje cukierków i batonik zapakowane w dekoracyjny rożek celofanowy.
Paczuszka doskonała jako drobny upominek lub dodatek do prezentu.
Zamknięta ozdobną kokardą.
Odpowiednio zabezpieczona do transportu.
Czas oczekiwania na wysyłkę od 2 do 10 dni w zależności od wielkości zamówienia.
Zapytania można kierować na candycup.kontakt@gmail.com
W zestawie 20 cukierków i batonik, krówkowe smaki:
- Krówki mleczne Jutrzenka Dobre Miasto x 10 sztuk- To, co wyróżnia te krówki, to ich wyjątkowy i intensywny smak naturalnego mleka. Każdy cukierek nasycony jest smakiem świeżego i kremowego mleka. To prawdziwa uczta dla zmysłów, która przywołuje wspomnienia z dzieciństwa.
Składniki: cukier, syrop glukozowy, mleko w proszku odtłuszczone, margaryna, oleje roślinne palmowy, rzepakowy, woda, emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych lecytyna), sól, substancja konserwująca sorbinian potasu, aromat, regulator kwasowości kwas cytrynowy, barwnik annato, maślanka z mleka w proszku, serwatka z mleka w proszku. Produkt może zawierać zboża zawierające gluten.
Wartość odżywcza w 100g:
wart. energetyczna 1632 kJ/386 kcal
tłuszcz 5,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,6 g
Węglowodany 80 g
w tym cukry 67
Białko 3,4 g
Sól 0,29 g
- Milky Splash Roshen x 10 sztuk- Cukierki Milky Splash Roshen to prawdziwa uczta dla podniebienia. Ich miękkość, delikatność i wyjątkowy smak mleka czynią je doskonałym wyborem na przekąskę do kawy, słodki upominek dla bliskich czy przyjemność, którą możesz cieszyć się w każdej chwili. To słodycze, które zjedzą zarówno dzieci, jak i dorośli, zapewniając smakowite doznania bezkonkurencyjne pod względem delikatności.
Skład:
- cukier
- syrop glukozowy
- produkt zawierający mleko zagęszczone [mleko odtłuszczone zagęszczone (44%), cukier, olej palmowy, laktoza]
- tłuszcze roślinne (olej palmowy, olej słonecznikowy)
- mleko pełne w proszku (4,3%)
- śmietanka w proszku (z mleka)
- zamiennik tłuszczu kakaowego (olej palmowy, masło shea, masło illipe)
- substancja utrzymująca wilgoć (syrop sorbitolowy)
- mleko w proszku odtłuszczone (1%)
- emulgatory: E471, lecytyny (z soi)
- aromaty
- substancja żelująca (karagen)
- sól
- Mleko - Zawiera
- Soja - Zawiera
w 100 g produktu:
- wartość energetyczna: 2146 kJ
- wartość energetyczna: 391 kcal
- tłuszcz: 28,3 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 14,9 g
- węglowodany: 61,2 g
- w tym cukry: 47,1 g
- białko: 3,8 g
- sól: 0,19 g
- Batonik BA Mleczna Krówka Kids 30g- Mleczna Krówka to przekąska dla najmłodszych konsumentów w uwielbianym przez nich smaku toffie. Obecność zbóż nadaje produktowi przyjemnej chrupkości. Słodki, pyszny i zdrowy produkt.
Skład:
Substancja wiążąca: maltitole; składniki zbożowe 36,4% (mąka pszenna, grys kukurydziany, płatki owsiane, mąka ryżowa, kasza kukurydziana, otręby pszenne), polewa o smaku toffi 15% [substancja słodząca: maltitole; olej palmowy, serwatka w proszku (z mleka), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, mleko odtłuszczone w proszku, emulgatory: lecytyny i E 476; aromaty, barwniki: karoteny i ekstrakt papryki], maltodekstryna, mleko odtłuszczone w proszku 2,8%, olej słonecznikowy, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, aromaty, sól, emulgator: lecytyny.
Wartości odżywcze | w 100 g |
---|---|
Wartość energetyczna | 1642 kJ / 389 kcal |
Tłuszcz | 8,4 g |
w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 5,8 g |
Węglowodany | 72 g |
w tym cukry | 4,0 g |
Błonnik | 2,0 g |
Białko | 5,1 g |
Sól | 0,16 g |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.